Het Ge Gewrichtslager bekend als GE80-DO-2RS-INA heeft een interne diameter van 80 mm, een externe diameter van 120 mm en een dikte van 55 mm.
8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?