GE Gewrichtslager GEH20ES-2RS
Verwijzing : GEH20ES-2RS
GEN
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GEH20ES-2RS heeft een interne diameter van 20 mm, een externe diameter van 42 mm en een dikte van 25 mm.
  7 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kegellager - LM67048-LM67010 GEN
KEGELLAGER LM67048-LM67010
SSR Gewrichtslager - SSR018 GEN
SSR GEWRICHTSLAGER SSR018
Glijlager bronze - BNZ12-20-20 GEN
GLIJLAGER BRONZE BNZ12-20-20
TECHNISCHE GEGEVENS
  • DIKTE
    25  MM
  • GEWICHT
    150  G
  • SMERING
    met
Beschrijving