GE Gewrichtslager GEH80-ES-DUNLOP
Verwijzing : GEH80-ES-DUNLOP
DUNLOP
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GEH80-ES-DUNLOP heeft een interne diameter van 80 mm, een externe diameter van 75 mm en een dikte van 50 mm.
  1 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    80  MM
  • BUITENDIAMETER
    75  MM
  • DIKTE
    50  MM
  • TYPE
    GE
  • GEWICHT
    3521  G
  • SMERING
    met
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving