GE Gewrichtslager KGLM-12-IGUS
Verwijzing : KGLM-12-IGUS
IGUS
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als KGLM-12-IGUS heeft een interne diameter van 12 mm, een externe diameter van 26 mm en een dikte van 16 mm.
  7 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Toegevoegd
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    12  MM
  • BUITENDIAMETER
    26  MM
  • DIKTE
    16  MM
  • MATERIAAL
    KUNSTSTOF
  • TYPE
    GE
  • GEWICHT
    7  G
  • SMERING
    met
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving