Het Ge Gewrichtslager bekend als TSF016-C-SS heeft een interne diameter van 16 mm, een externe diameter van 42 mm en een dikte van 21 mm.
6 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?