GEEM Gewrichtslager GEEM040-ES-2RS
Verwijzing : GEEM040-ES-2RS
GEN
Beschrijving
Het Geem Gewrichtslager bekend als GEEM040-ES-2RS Algemeen heeft een interne diameter van 40 mm, een externe diameter van 62 mm en een dikte van 38 mm.
  16 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Seegerring inwendig - CIRCLIP-INT-62 GEN
SEEGERRING INWENDIG CIRCLIP-INT-62
2 2
GE Gewrichtslager - GE40-ES GEN
GE GEWRICHTSLAGER GE40-ES
Lagerblok - 2 bevestigingen - UCP210 GEN
LAGERBLOK - 2 BEVESTIGINGEN UCP210
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    40  MM
  • DIKTE
    38  MM
  • TYPE
    GEEM
  • GEWICHT
    311  G
  • DRAAD
    Rechtse draad
  • SMERING
    met
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving