GEEW Gewrichtslager GE14-PB-DURBAL
Verwijzing : GE14-PB-DURBAL
DURBAL
Beschrijving
Het Geew Gewrichtslager bekend als GE14-PB-DURBAL DURBAL heeft een interne diameter van 14 mm, een externe diameter van 28 mm en een dikte van 13.5 mm.