GEG Gewrichtslager GEG10-E-DURBAL
Verwijzing : DGEG10-E-DURBAL
DURBAL
Beschrijving
Het Geg Gewrichtslager bekend als GEG10-E-DURBAL DURBAL heeft een interne diameter van 10 mm, een externe diameter van 22 mm en een dikte van 7 mm.