Stangkop SA GAKR30PW-INA
Verwijzing : GAKR30PW-INA
INA
Beschrijving
Het Stangkop Sa bekend als GAKR30PW-INA INA heeft een schroefsteek van ,  een binnendiameter van 30 mm, een buitendiameter van 145 mm en een dikte van 37 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Toegevoegd
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    30  MM
  • BUITENDIAMETER
    145  MM
  • DIKTE
    37  MM
  • TYPE
    SA
  • GEWICHT
    1100  G
  • SMERING
    met
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving