Het Stangkop Sa bekend als GAR20-UK-2RS-DURBAL DURBAL heeft een schroefsteek van , een binnendiameter van 20 mm, een buitendiameter van 53 mm en een dikte van 16 mm.
4 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?