Het Si Stangkop bekend als BRF16-60-501-DURBAL DURBAL heeft een interne diameter van 16 mm, een externe diameter van 42 mm en een dikte van 21 mm.
8 tot 10 dagen (3 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?