SI stangkop DSI16-T-K-DURBAL
Verwijzing : SI16-T-K-DURBAL
DURBAL
Beschrijving
Het Si Stangkop bekend als DSI16-T-K-DURBAL DURBAL heeft een interne diameter van 16 mm, een externe diameter van 42 mm en een dikte van 21 mm.
  7 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Gladde V-snaren - SPZ580 GEN
GLADDE V-SNAREN SPZ580
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    16  MM
  • BUITENDIAMETER
    42  MM
  • DIKTE
    21  MM
  • TYPE
    SI
  • GEWICHT
    220  G
  • DRAAD
    Rechtse draad
  • SMERING
    zonder
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving