SI stangkop SI40-T-K-DURBAL
Verwijzing : SI40-T-K-DURBAL
DURBAL
Beschrijving
Het Si Stangkop bekend als SI40-T-K-DURBAL DURBAL heeft een interne diameter van 40 mm, een externe diameter van 91 mm en een dikte van 49 mm.
  8 tot 10 dagen (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    40  MM
  • BUITENDIAMETER
    91  MM
  • DIKTE
    49  MM
  • TYPE
    SI
  • GEWICHT
    2400  G
  • DRAAD
    Rechtse draad
  • SMERING
    zonder
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving