TAPR stangkop GIHRK100-DO-C-INA
Verwijzing : GIHRK100-DO-C-INA
INA
Beschrijving
Het Tapr Stangkop bekend als GIHRK100-DO-C-INA INA heeft een binnendiameter van 100 mm, een buitendiameter van 230 mm en een dikte van 70 mm.
  8 tot 10 dagen (3 dagen geleden )
Toegevoegd
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    100  MM
  • BUITENDIAMETER
    230  MM
  • DIKTE
    70  MM
  • TYPE
    TAPR
  • GEWICHT
    30000  G
  • DRAAD
    Rechtse draad
  • SMERING
    met
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving