TPN stangkop GK30-DO-DURBAL
Verwijzing : GK30-DO-DURBAL
DURBAL
Beschrijving
Het Tpn Stangkop bekend als GK30-DO-DURBAL DURBAL heeft een binnendiameter van 30 mm, een buitendiameter van 73 mm en een dikte van 22 mm.