TSF stangkop GIKR12-PB
Verwijzing : TSF12
GEN
Beschrijving
Het Tsf Stangkop bekend als GIKR12-PB Algemeen heeft een schroefsteek van , een binnendiameter van 12 mm, een buitendiameter van 26 mm en een dikte van 16 mm.
  21 onderdelen op voorraad (1 dag geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
PAP Glijlager - PAP3030-P10 GEN
PAP GLIJLAGER PAP3030-P10
TSF stangkop - TSFL12 GEN
TSF STANGKOP TSFL12
Lagerblok - 2 bevestigingen - UCP204-12 GEN
LAGERBLOK - 2 BEVESTIGINGEN UCP204-12
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    12  MM
  • BUITENDIAMETER
    26  MM
  • DIKTE
    16  MM
  • TYPE
    TSF
  • GEWICHT
    109  G
  • DRAAD
    Rechtse draad
  • SMERING
    met
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving