Lager van versnellingsbak 620-22AG14J30A-SNR
Verwijzing : 620-22AG14J30A-SNR
SNR
Beschrijving
Het Lager Van Versnellingsbak, bekend als het 620-22AG14J30A-SNR SNR, heeft een binnendiameter van 22 mm, een buitendiameter van  50 mm en een dikte van 14 mm.