Klembus taperlock 3020-48-OPTIBELT
Verwijzing : 3020-48-OPTIBELT
OPTIBELT
Beschrijving
Le Klembus Taperlock de la marque , connu sous la référence 3020-48-OPTIBELT, possède un diamètre extérieur de 108 mm et une longueur de 51 mm. Son poids est de gr et son alésage de 48 mm.
  Arrive dans 5 jours (2 dagen geleden )
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Klembus taperlock - 3020-55-OPTIBELT OPTIBELT
KLEMBUS TAPERLOCK 3020-55-OPTIBELT
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BUITENDIAMETER
    108  MM
  • GEWICHT
    2470  G
  • VERPAKKING
    1
  • BORING
    48  MM
  • SOORT
    3020
  • LENGTE
    51  MM
Beschrijving