Klembus taperlock 3020-55-OPTIBELT
Verwijzing : 3020-55-OPTIBELT
OPTIBELT
Beschrijving
Le Klembus Taperlock de la marque , connu sous la référence 3020-55-OPTIBELT, possède un diamètre extérieur de 108 mm et une longueur de 51 mm. Son poids est de gr et son alésage de 55 mm.
  6 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kettingwiel duplex - 12B-2-57-3020 GEN
KETTINGWIEL DUPLEX 12B-2-57-3020
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BUITENDIAMETER
    108  MM
  • GEWICHT
    2150  G
  • VERPAKKING
    1
  • BORING
    55  MM
  • SOORT
    3020
  • LENGTE
    51  MM
Beschrijving