Glijlager bronze BMS80-90-70
Verwijzing : BMS80-90-70
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als BMS80-90-70 Algemeen meet 80 mm in binnendiameter, 90 mm in buitendiameter en 70 mm lengte. Het is gemaakt in .
  10 onderdelen op voorraad (1 dag geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OAS-65X140X10-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-65X140X10-NBR
Glijlager bronze - AS9011080 GEN
GLIJLAGER BRONZE AS9011080
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    80  MM
  • BUITENDIAMETER
    90  MM
  • DIKTE
    70  MM
  • TYPE
    BMS
  • GEWICHT
    15  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving