De Glijlager Bronze bekend als BNZ15-22-20 Algemeen meet 15 mm in binnendiameter, 22 mm in buitendiameter en 20 mm lengte. Het is gemaakt in .
3 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?