Glijlager bronze BNZ20-26-15
Verwijzing : BNZ20-26-15
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als BNZ20-26-15 Algemeen meet 20 mm in binnendiameter, 26 mm in buitendiameter en 15 mm lengte. Het is gemaakt in .
  16 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Rolstopper - 81105TN GEN
ROLSTOPPER 81105TN
Glijlager bronze - BNZ20-26-12 GEN
GLIJLAGER BRONZE BNZ20-26-12
  • DIKTE
    15  MM
  • GEWICHT
    24  G
Beschrijving