Glijlager bronze BNZ80-90-35
Verwijzing : BNZ80-90-35
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als BNZ80-90-35 Algemeen meet 80 mm in binnendiameter, 90 mm in buitendiameter en 35 mm lengte. Het is gemaakt in .
  5 onderdelen op voorraad (6 uur geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
TPN stangkop - GF25-DO-DURBAL DURBAL
TPN STANGKOP GF25-DO-DURBAL
Glijlager bronze - AS8090100 GEN
GLIJLAGER BRONZE AS8090100
  • BINNENDIAMETER
    80  MM
  • BUITENDIAMETER
    90  MM
  • DIKTE
    35  MM
  • GEWICHT
    344  G
Beschrijving