Duwschijven AS-160200
Verwijzing : AS-160200
GEN
Beschrijving
De Duwschijven bekend als AS-160200 Algemeen meet 160 mm in binnendiameter, 200 mm in buitendiameter en 1 in dikte.
  50+ onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Duwschijven - AS2035 GEN
DUWSCHIJVEN AS2035
Naaldtaatslager - AXK160200 GEN
NAALDTAATSLAGER AXK160200
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    160  MM
  • BUITENDIAMETER
    200  MM
  • DIKTE
    1  MM
  • MATERIAAL
    STAAL
  • GEWICHT
    85  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving