Hydraulische afdichting US-12X18X3-NBR90
Verwijzing : US-12X18X3-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-12X18X3-NBR90 heeft een binnendiameter van 12 mm, een buitendiameter van 18 mm en een dikte van 3 mm. Het is gemaakt van NBR.