Hydraulische afdichting US-12X18X4-PU94
Verwijzing : US-12X18X4-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-12X18X4-PU94 heeft een binnendiameter van 12 mm, een buitendiameter van 18 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van PU.
  50+ onderdelen op voorraad (1 dag geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
PAP Glijlager - PAP1210-P10 GEN
PAP GLIJLAGER PAP1210-P10
Kegellager - 30205-TIMKEN TIMKEN
KEGELLAGER 30205-TIMKEN
Hydraulische afdichting - US-12X18X3-NBR90 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING US-12X18X3-NBR90
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    12  MM
  • BUITENDIAMETER
    18  MM
  • DIKTE
    4  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    US
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    2  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving