Het Hydraulische Afdichting met referentie US-15X21X3.50-PU94 heeft een binnendiameter van 15 mm, een buitendiameter van 21 mm en een dikte van 3.5 mm. Het is gemaakt van PU.
8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?