Schraperafdichting RIA-15X21X3.50-5-FPM90
Verwijzing : RIA-15X21X3.50-5-FPM90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-15X21X3.50-5-FPM90 heeft een binnendiameter van 15 mm, een buitendiameter van 21 mm en een dikte van 3.5 mm. Het is gemaakt van FPM.
  2 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
PAP Glijlager - PAP1225-P10 GEN
PAP GLIJLAGER PAP1225-P10
Hydraulische afdichting - US-15X21X3.50-PU94 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING US-15X21X3.50-PU94
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    15  MM
  • BUITENDIAMETER
    21  MM
  • DIKTE
    3.5  MM
  • MATERIAAL
    FPM
  • TYPE
    RIA
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    4  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving