Hydraulische afdichting US-16X22X5-5.50-NBR90
Verwijzing : US-16X22X5-5.50-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-16X22X5-5.50-NBR90 heeft een binnendiameter van 16 mm, een buitendiameter van 22 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.