Het Hydraulische Afdichting met referentie US-16X22X5-PU94 heeft een binnendiameter van 16 mm, een buitendiameter van 22 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van PU.
50+ onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?