Hydraulische afdichting US-16X26X5-PU94
Verwijzing : US-16X26X5-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-16X26X5-PU94 heeft een binnendiameter van 16 mm, een buitendiameter van 26 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van PU.
  50+ onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
PAP Glijlager - PAP1812-P10 GEN
PAP GLIJLAGER PAP1812-P10
Hydraulische afdichting - US-53X65X6-NBR90 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING US-53X65X6-NBR90
Gladde V-snaren - Z37 GEN
GLADDE V-SNAREN Z37
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    16  MM
  • BUITENDIAMETER
    26  MM
  • DIKTE
    5  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    US
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    4  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving