Hydraulische afdichting US-22X40X12-PU94
Verwijzing : US-22X40X12-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-22X40X12-PU94 heeft een binnendiameter van 22 mm, een buitendiameter van 40 mm en een dikte van 12 mm. Het is gemaakt van PU.
  35 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OAS-32X44X10-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-32X44X10-NBR
Vet - LGMT2-35G-SKF SKF
VET LGMT2-35G-SKF
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    22  MM
  • BUITENDIAMETER
    40  MM
  • DIKTE
    12  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    US
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    11  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving