SPI Afdichting OAS-32X44X10-NBR
Verwijzing : OAS-32X44X10-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-32X44X10-NBR heeft een binnendiameter van 32 mm, een buitendiameter van 44 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van NBR.