Hydraulische afdichting US-28X40X8-PU94
Verwijzing : US-28X40X8-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-28X40X8-PU94 heeft een binnendiameter van 28 mm, een buitendiameter van 40 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van PU.