Hydraulische afdichting US-32X45X10-PU94
Verwijzing : US-32X45X10-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-32X45X10-PU94 heeft een binnendiameter van 32 mm, een buitendiameter van 45 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van PU.