Het Schraperafdichting met referentie RIA-32X45X4-8-FPM90 heeft een binnendiameter van 32 mm, een buitendiameter van 45 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van FPM.
46 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?