Hydraulische afdichting US-36X44X8-PU94
Verwijzing : US-36X44X8-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-36X44X8-PU94 heeft een binnendiameter van 36 mm, een buitendiameter van 44 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van PU.