Schraperafdichting RSE-36X44X4-PU94
Verwijzing : RSE-36X44X4-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSE-36X44X4-PU94 heeft een binnendiameter van 36 mm, een buitendiameter van 44 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van PU.