Hydraulische afdichting US-48X63X10-PU94
Verwijzing : US-48X63X10-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-48X63X10-PU94 heeft een binnendiameter van 48 mm, een buitendiameter van 63 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van PU.