Schraperafdichting RDE-40X48X5-6.50-PU94
Verwijzing : RDE-40X48X5-6.50-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RDE-40X48X5-6.50-PU94 heeft een binnendiameter van 40 mm, een buitendiameter van 48 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van PU.