Hydraulische afdichting US-50X70X18-PU94
Verwijzing : US-50X70X18-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-50X70X18-PU94 heeft een binnendiameter van 50 mm, een buitendiameter van 70 mm en een dikte van 18 mm. Het is gemaakt van PU.