Het Hydraulische Afdichting met referentie US-60X80X18-PU94 heeft een binnendiameter van 60 mm, een buitendiameter van 80 mm en een dikte van 18 mm. Het is gemaakt van PU.
28 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?