Hydraulische afdichting US-65X78X10-PU94
Verwijzing : US-65X78X10-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-65X78X10-PU94 heeft een binnendiameter van 65 mm, een buitendiameter van 78 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van PU.