Het Schraperafdichting met referentie RAK-65X79X8-PU94 heeft een binnendiameter van 65 mm, een buitendiameter van 79 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van PU.
29 onderdelen op voorraad (1 dag geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?