Hydraulische afdichting US-70X90X18-PU94
Verwijzing : US-70X90X18-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-70X90X18-PU94 heeft een binnendiameter van 70 mm, een buitendiameter van 90 mm en een dikte van 18 mm. Het is gemaakt van PU.