Hydraulische afdichting US-7X12X5-PU94
Verwijzing : US-7X12X5-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-7X12X5-PU94 heeft een binnendiameter van 7 mm, een buitendiameter van 12 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van PU.
  2 onderdelen op voorraad (1 dag geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Glijlager bronze - BNZ16-22-22 GEN
GLIJLAGER BRONZE BNZ16-22-22
Zich instellende kogellager - 1208-K GEN
ZICH INSTELLENDE KOGELLAGER 1208-K
Hydraulische afdichting - US-7X12X6-PU94 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING US-7X12X6-PU94
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    7  MM
  • BUITENDIAMETER
    12  MM
  • DIKTE
    5  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    US
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    10  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving