Hydraulische afdichting US-85X105X12-PU94
Verwijzing : US-85X105X12-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-85X105X12-PU94 heeft een binnendiameter van 85 mm, een buitendiameter van 105 mm en een dikte van 12 mm. Het is gemaakt van PU.
  21 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6206-2RS GEN
Waterdicht
KOGELLAGER 6206-2RS
Schraperafdichting - RSE-52X60X4-7-NBR90 GEN
SCHRAPERAFDICHTING RSE-52X60X4-7-NBR90
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    85  MM
  • BUITENDIAMETER
    105  MM
  • DIKTE
    12  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    US
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    37  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving