Het Pakkingring met referentie RDL-10X18X1.50-FIBRE heeft een binnendiameter van 10 mm, een buitendiameter van 18 mm en een dikte van 1.5 mm. Het is gemaakt van VEZEL.
50+ onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?