Pakkingring RDL-20X26X2-FIBRE
Verwijzing : RDL-20X26X2-FIBRE
GEN
Beschrijving
Het Pakkingring met referentie RDL-20X26X2-FIBRE heeft een binnendiameter van 20 mm, een buitendiameter van 26 mm en een dikte van 2 mm. Het is gemaakt van VEZEL.
  46 onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6200-SKF SKF
KOGELLAGER 6200-SKF
Seegerring inwendig - CIRCLIP-INT-55 GEN
SEEGERRING INWENDIG CIRCLIP-INT-55
2 2
Pakkingring - RDL-10X18X1.50-FIBRE GEN
PAKKINGRING RDL-10X18X1.50-FIBRE
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    20  MM
  • BUITENDIAMETER
    26  MM
  • DIKTE
    2  MM
  • MATERIAAL
    VEZEL
  • TYPE
    RDL
  • GEWICHT
    1  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving