Pneumatische afdichting CL-16X26X5-NBR90
Verwijzing : CL-16X26X5-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Pneumatische Afdichting met referentie CL-16X26X5-NBR90 heeft een binnendiameter van 16 mm, een buitendiameter van 26 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.
  4 onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 604-ZZ GEN
Stofdicht
KOGELLAGER 604-ZZ
Glijlager bronze - BNZ30-38-30 GEN
GLIJLAGER BRONZE BNZ30-38-30
Pneumatische afdichting - CL-15X25X5-NBR90 GEN
PNEUMATISCHE AFDICHTING CL-15X25X5-NBR90
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    16  MM
  • BUITENDIAMETER
    26  MM
  • DIKTE
    5  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    CL
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    3  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving